Aras kargo ne zaman gelir ?

0 oy
177 gösterim
9 Mart Genel kategorisinde misafir sordu

Türkiye'nin en büyük kargo şirketlerinden biri olan Aras Holding kuruluşlarından Aras Kargo 8 bine yaklaşan personel sayısı ile Türkiye'nin en büyük kargo şirketi olma yolunda emin adımlarla yürümekte ve her geçen gün daha fazla büyüme göstermektedir. Diğer kargo firmalarına göre müşterileriyle oldukça iyi ilgilenen firma olan Aras Kargo hem müşteri memnuniyeti hem de çalışanlarına göstermiş olduğu saygıdan dolayı birçok kez ödül almıştır. Evrim Aras yönetiminde olan Aras Kargo ne zaman kargoyu getirmektedir. Öncelikle Aras Kargo personelinin eve ne zaman teslimat yapacağı gönderinin teslim şubesine saat kaçta geldiği ile ilgilidir. Mesai saatleri içerisinde kargo teslimat şubesine gelmiş ise kargo oradan aynı gün dağıtıma çıkmakta ve alıcıya teslim edilmektedir. Eğer ki, mesai saatinin bitimine yakın teslim şubesine kargo ulaşmış ise o zaman da ertesi gün sabah saatlerine kargo alıcısına ulaştırılmaktadır. 


1 cevap

0 oy
13 Ağustos misafir cevapladı
haymanaya negünler gelir

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 70 gösterim

Türkiye'nin en büyük kargo firmalarından biri olan MNG Kargo, Mehmet Nazıf Günal ... ünlü televizyon programcısı Acun Ilıcalı'ya satılmıştı.

9 Temmuz Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 36 gösterim

Türkiye'nin önde gelen giyim mağazalarından biri olan LCW Waikiki, müşterilerine sağlamış ... gün içerisinde müşterinin adresine teslim edilmektedir.

23 Haziran Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,515 gösterim

Tesettür ürünleri satışı yapan Sefamerve günde on binlerce kişi tarafından ziyaret edilen ünlü bir ... ortalama 2-3 gün içerisinde ulaşmaktadır.

10 Nisan Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 58 gösterim

2008 yılından bu yana kargo taşımacılığı faaliyetlerini yürüten PTT bünyesinde yer alan PTT Kargo ... Türkiye geneli teslim süresi maksimum 3 gündür.

10 Mayıs Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 24 gösterim

Ruhsat nedir ? Araca dair aracın sahibinden motor numarasına kadar a dan z ye tüm bilgilerinin ... ev adresine 15 ila 30 gün içinde gönderilmektedir.

6 Temmuz Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...